Electrosluts
Divine Bitches
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Uprostřed místnosti

Autor: c-block

Hodnocení

1234567

Je potřeba několik dostatečně dlouhých provazů, kovové očko v průměru asi 3 cm, další tři závrtné šrouby zakončené očkem,kostku ledu v které jsme nechali zamrznout provaz a to je vše.

Můj postup je asi takový.

SchémaNachystám si už předem vyzkoušený zápěstní kotouč se stahovací smyčkou. Tato stahovací smyčka [3] musí mýt dlouhý konec (asi 2,5m). Dále připevním kovové očko [4] na konec dalšího provazu [2] a provleču jej zavrtanými šrouby [5]. Konec přivážu k volnému konci provazu, který vyčnívá z kostky ledu [1] tak, aby očko zůstalo vyset asi 35 cm nad úrovni hlavy. Očkem provleču konec provazu stahovací smyčky se zápěstním kotoučem a vytáhnu do úrovně mojí hlavy. Tímto jsem zcela připraven ke svému zpoutání. Nyní už jen stačí koncem provazu stahovací smyčky podvázat naši mužskou vystroj, mírně se předklonit za zády provléct ruce zápěstním kotoučem a stáhnout. Pak nám už jenom zbude čekat, až ta pomalu roztávající kostka ledu uvolni konec provazu a my jsme vysvobozeni.

Pár rad

Pro vylepšeni této polohy se důvtipnosti meze nekladou jen dejte všichni pozor ať se vám nic nestane. Já osobně jsem si pořídil pvc kyblík na který si vystoupím, když povlékám ruce zápěstním kotoučem. Jednak je to jednodušší a po pár pokusech jsem si upravil délku provazů tak že po sestoupnutí z kyblíku (odkopnutí) je vše napnuto tak jak má být. Dále doporučuji si také předem vyzkoušet jak dlouho taková ta kostka ledu asi tak roztává. Ono se to nezdá, ale někdy si dá docela načas.

Tento způsob bondage se dá použít i na druhou stranu pohlaví. Ta však nemůže zachytit provaz ke genitáliím jako muž, ale může vést provaz středem rozkroku a ukončit omotáním kolem pasu a nebo na opasku.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - zdroj pulsů SensaVox EM140 :::...
Sexshop Sexujte.cz


uprostred mistnosti

zdenek

   (16.8.2013 17:35)
Je to dobry vyskousel jsem to xkrat je to fizicky narocny.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...