Divine Bitches
Everything Butt
Wired Pussy
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Už máte doma sloup?

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Paráda! Tak jdem na to!

 • První setkání subinky se sloupem (po jejím prvotním šoku a po té, co si ho okouká, osahá a uvědomí si, že toto je její „místo“), ve ďte jako velmi klidný a pohodový večírek. Za obojek ji připoutejte zády ke sloupu, posa ďte se do křesla, nalijte si sklenku whisky a zapalte cigaretu. I ji budete samozřejmě napájet. Večírek může probíhat mlčky nebo v družné zábavě. Prostě taková zvykací besídka na věci které terpve přijdou. Každopádně tu novinku bude asi prožívat. Když vám dojde, že by už mohla vlhnout, pohrajte si s jejími důležitými místy, bude vám vděčná. Pak ji bu ď odpoutáte, nebo necháte stát u sloupu do rána.
 • Kromě výše uvedeného spoutejte subince ruce za sloupem a zavažte jí oči. Bude víc vzrušená, bude sledovat všechny zvuky včetně cvaknutí vašeho zapalovače nebo cinknutí láhve o skleničku. Můžete na ni mluvit, ale nemusíte. Taky se můžete na chvíli (ale ne moc dlouhou) vzdálit z místnosti. Její vyvrcholení bude určitě časnější než v předchozím případě.
 • Spoutejte ruce za sloupem a připoutejte ke sloupu i nohy. Případně ji můžete provazem ke sloupu připoutat celou. Odmění se vám svou bezmocností.
 • Otočte ji čelem ke sloupu. Je připoutána obojkem a nohama ke sloupu, ruce jí spoutejte za sloup. Ideální situace pro váš bič.
 • Klekne si zády ke sloupu. Připoutejte ji obojkem a nohy i ruce ji spoutejte za sloupem. Ideální situace pro dlouhodobý trest.
 • Sedne si na zem čelem ke sloupu. Ruce i nohy jí spoutáte za sloupem. Může ovšem sedět i na barové stoličce nebo rozkrokem na koze.
 • Obojkem a za nohy ji připoutejte ke sloupu. Ruce připoutejte ke kruhu nad hlavou tak, aby je měla nepatrně nad hlavou. Taky hezký večírek.
 • Ruce jí spoutejte ke kruhu vysoko nad hlavou. Po chvíli už to pro ni bude dost náročné. Začněte s ní otáčet tak, že se řetěz nebo provazy nad jejíma rukama zkracují. Za chvíli už stojí na špičkách. Dopřejte jí pauzu a pak s otáčením pokračujte. Zakrátko už bude viset ve vzduchu. (Výhradně kožená pouta na rukou, v žádném případě policejní náramky.) Přivažte ji ke sloupu, aby se netočila zpátky. Pak už se můžete jen kochat, jak hrabe nad zemí, nebo použít bič.
 • Vytáhněte ji za spoutané nohy nahoru. Nepřehánět s délkou visu.
 • Subinka stojí čelem ke sloupu a ruce má vytažené vysoko nad hlavu. Kotník jedné nohy vytáhněte provazem vzhůru za sloup a uvažte k zadní straně sloupu. Jako příklad to samozřejmě stačí, ale nakonec, proč byste neudělali totéž i s druhou nohou. Krásně visí a nohama objímá sloup. Nepřehánět.
 • Posaďte ji na zem zády ke sloupu a pevně ji k němu přivažte pod a nad prsy. Pak ji zdvihněte nohy až za sloup a tam svažte kotníky. Úžasná poloha pro vaše hbité prsty, nástroje nebo bič.
 • Přistavte židli ke sloupu, ať si na ní klekne zády ke sloupu. Přivažte celé její tělo včetně nohou pevně utaženými provazy ke sloupu a pak odstraňte židli.
 • Připoutejte ji za obojek ke sloupu asi dvoumetrovým řetězem. Poskytněte jí volnost na celý den. Nezapomeňte přidat kbelík, vodu v pet lahvi, nějaké sušenky a případně cigarety.
 • Připoutejte ji za obojek ke sloupu dlouhým řetězem. Dosáhne například do koupelny nebo na záchod, ale délka řetězu jí nedovolí vstoupit do „zakázaných“ prostor, jako je vaše ložnice, pracovna nebo vchod do domu. Může vykonávat různé domácí práce nebo plnit další úkoly. Podle toho, jak s ní budete spokojeni, ji můžete potrestat zkrácením řetězu (jednoduše zámkem) nebo ji ho za odměnu zase trošku prodloužit. Když ji vybavíte dostatečným množstvím potravin a vody a z jejího dosahu odstraníte všechny nevhodné předměty, můžete odjet do práce, případně na týdenní dovolenou.

Jistě vás napadne spousta dalších námětů. Můžete je vyzkoušet a dát vědět na tomto webu.


...::: Tip pro Vás: Mystim Magic Gloves - rukavice pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...