Hogtied
Czech Sauna
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Svázání loktů

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Potřebujeme 3 kusy provazu nebo lépe 2 manžety a jeden provaz. A úplně ideálně opasek, 2 manžety a jeden provaz s karabinkou.

Provazy (nebo manžetami) opotáme ruce nad lokty a nezapomeneme vytvořit očka (manžety už je mají) pro protažení provazu. Pokud máme k dispozici opasek tak si ho nasadíme kolem pasu, vzadu by měl mít poutko. Pokud opasek nemáme, tak na posledním provazu vytvoříme stahovací smyčku.

A pak dle toho co máme - stahovací smyčku stáhneme a tím dostaneme lokty k sobě, musíme ovšem myslet na únik - ideálně nůž s dlouhou čepelí, kterou ovšem musíme dosáhnout na smyčku a přeříznou ji.

V případě opasku je to o něco jednodušší - na provaze vytvoříme stahovací smyčku, která ovšem povoluje (provaz pouze protáhneme očkem, které si vytvoříme na jeho konci) a stahujeme. Když máme lokty dostatečně u sebe tak provaz zauzlujeme kolem poutka na opasku, případně máme na provaze ve vhodném místě umístěnou karabinu, kterou do poutka zacvakneme. Díky tomu nemusíme nic řezat a osvobození je snadnější a jistější.


...::: Tip pro Vás: Maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...