TS Seduction
Czech Fantasy
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Legínová kazajka

Autor: noemo

Hodnocení

1234567

Co budeme potřebovat?

Jedny legíny - ale pozor bavlněné, ne s lycrou, ty totiž pruží a to my nechceme, provaz, lepící pásku + ostatní věci co používate. To už nechám na vás.

Postup

Svážeme konce kalhot u legín k sobě, takže na nich bude uzel. Oblečeme se a upravíme dle zvyklostí. Sedneme si na postel a uzel na legínach položíme na rozkrok a sedací čast dáme za sebe, takže kalhoty půjdou volně okolo boků.

Teď pokud budeme chtít opravdu ztratit možnost osvobodit se, přivážeme uzel k rozkroku, jinak v žádném případě NE (a nebojte, srandy bude i tak dost). Mužeme si svázat nohy a nasadit roubík a omotat šátek kolem očí. Teď sevřeme zápěstí a omotáme jej lepící páskou. Jedna ruka půjde lehce, u druhé doporučuji kus lepící pásky odvinout předem, ustřihnout a zpět navinout protože pak už páska nepůjde odstřihnout.

Nyní vsuneme obě ruce zezadu do otvorů kam se obyčejně strkají nohy a legíny "obklékneme" zezadu na ramena. Jedině takto a ne jinak. Tímto způsobem totiž lem legín netlačí na krk a hlavně jak zjistíte záhy, po tom co lem přeskočí přes ramena, legíny nejdou sundat...

Ruce máte před tělem, spoutané v kalhotách od legín a zkoušíte se cukat. Jak brzo zjistíte, nejde to. Síla nepomáhá. Ono by šlo chytnout kalhotu a leginy stáhnout, jenže s rukama obalenýma páskou - tj. bez prstů - nesvedete nic. Otázka zní - jak z toho ven?

Musíte mít skobu ve zdi, v úrovni kde je na zádech lem od elasťáků. Za tu zaháknete kalhoty a přetáhnete je přes hlavu (půjdete do kleku). Ruce je ale přitom potřeba mít nad hlavou - proto pokud máte uzel přivázaný k rokroku, máte smůlu. Pokud postup vykonáte správně zjistíte že jinak se osvobodit nelze, jak jsem sám jednou okusil, ještě že jsem narazil na skobu ;). Nejtětší bude obléci si legíny tak aby naskočily na ramena, chce to trochu cviku, doporučuji mít nahé ruce (jínak látka drhne) a zkusit roztáhnout lokte od sebe.

Tak hodně zábavy a budu rád pokud se podělíte o své zkušenosti a nápady.


...::: Tip pro Vás: Mini bičík :::...
Sexshop Sexujte.cz


Dělám to správně...

Jurys

   (9.7.2012 22:56)
Také si nejsem jistý že jsem to dobře pochopil... Kalhoty jsem si nasadil tak že je mám jako taková "armbinder"...ale v návodu je napsáno že mám mít ruce vepředu... Nicméně se to zdá jako docela účinná věc:-)

Docela by mě zajímalo jak na to autor přišel:D

Obrazky

kaileen

   (3.5.2009 9:49)
Tento navod som prilis nepochopila ale chcem to vyskusat. Niesu k tomu ilustracne obrazky? Hlavne k tomu uniku? Ak ano prosim poslite mi ich na mailovu adresu [email protected]

Vopred dakujem
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...