Fucking Machines
Czech Amateurs
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jednoduchý korzet

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Nevím jak ostatní, ale já osobně na drahý a kvalitní korzet (jakkoliv by se mi líbil) nemám. A tak věčné přemýšlení čím ho nahradit. O dva tipy se tedy podělím.

Korzet na jedno použití

Věc, která asi každého napadla. Vezmi si izolepu (širší) a motej a motej. Potom to je trochu těžší sundat. Takže nejdříve si vezmeme potravinářskou fólii, vydechneme a opatrně obmotáváme kolem těla. Musíme opatrně, protože se ráda trhá a nemusíme moc, protože slouží pouze jak oddělující vrstva. Začneme co nejvýše a skončíme co nejníže (ideálně až v polovině zadečku).

Potom vezmeme tu zmiňovanou izolepu a motáme kolem dokola. Mírou vydechnutí si regulujeme míru stažení. Na obou koncích (nahoře i dole) necháme trochu pásky přečnívat přes fólii a chytneme přímo na tělo - alespoň nám to nebude sklouzávat. Když si dá člověk záležet, může si udělat pevný krunýř, který ho bude omezovat více než čekal.

Korzet na více použítí

Renata

Korset je vyrobený z izolační gumy, co se prodává v rolích. Vhodná je guma, která je ze dvou plátů, mezi kterýma je tkanina. U nás ji mají v "domácí dílně", možná ji budou mít někde ve stavebninách. V domácích potřebách si koupíš nýtky na dírky (mají to i s přípravkem) a pak si s tím jen pohrát.

Stáhni si z webu nějaký obrázek korsetu, kde je vidět, jak je vykrojený. Vykrojit by se měl nad kyčlí, aby netlačil. Obvod by měl být o cca 10 cm menší, než máš objem pasu.


...::: Tip pro Vás: Černé bondage lano (10 m) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...