TS Seduction
Divine Bitches
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kopřivy

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

I když jsou kopřivy zajímavý fenomén, dočetl jsem se už o nich na S/M webech spoustu nesmyslů.

Tak předně: mladé kopřivy, utržené v dubnu vůbec nepálí. (Zato se z nich dá dělat výborný špenát.) Kopřivy nasušené na zimu taky nemají vůbec žádný význam. Takže pokud v lednu cpete subince za kalhotky sušené kopřivy, je to, jako byste tam dávali seno. I kopřiva utržená před dvěma dny je už zcela nefunkční. Takže jedině čerstvé a jedině od konce května do října.

Svažte si subinku buď tak, že bude očekávat výprask na nahý zadeček nebo ji nahou umístěte za svázané ruce někde do prostoru, abyste k ní měli ze všech stran přístup.

A vydejte se na kopřivy. Vhodná je pracovní rukavice nebo aspoň hadr. Rozhodně nemusíte mít pugét, stačí dvě až tři rostlinky.

Kopřivami se nebičuje. Kopřivami se dotýká, hladí a lechtá. Subinka si to opravdu užije, výsledek je lepší než středně silné bičování. Ostatně střídavá aplikace kopřiv a biče může mít úžasný efekt.

Zážitek je ohromující: subinka opravdu trpí. Nepřežeňte to co do času a množství. Zhruba do deseti minut naskočí subince obrovské množství pupínků, jako by zasáhly desítky komárů. Nevyděste se. Přes noc pupínky zmizí. Ale ještě druhý a třetí den to bude subinku pálit jako čert. Proto to znovu zkoušejte s kopřivami nejdřív za týden.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Frou Frou Organza Handcuffs :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...