Public Disgrace
Czech Bitch
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kopřivy

Autor: Káčko

Hodnocení

1234567

Nahý jsem si lehnul na zem na záda, a roztažené a pokrčené nohy přivázal k přední a zadní části těžkého gauče za kotníky a těsně pod koleny (takže jsem měl gauč mezi lýtky). Tím jsem byl zafixován na místě, nohy nešly dát k sobě a přirození bylo dobře přístupné (je dobré podložit zadek, aby se odkryl i prostor pod pytlíkem). Na ruce jsem si připravil zápěstní kotouč, stahovací smyčku s visacím zámkem a prstenové zařízení upevněné provazem za moji hlavou k zárubni dveří. Klíč od zámku jsem zavěsil v kostce ledu nad prostor, kde budou moje spoutané ruce.

Teď to nejdůležitější. Vedle mě stály štafličky na kterých byla vodorovně upevněna násada od smetáku, tak, aby končila nad mým přirozením ve výšce asi 1,5 metru. Na tento konec jsem upevnil jednu kladku a na druhý druhou. Toto celé zařízení jsem si samozřejmě připravil úplně na začátku, než jsem se někam přivázal. Přes kladky jsem natáhl slabý provázek, jehož oba konce volně visely dolu. Na konec mimo můj prostor přišla navázat za hrdlo PET láhev. Otevřená, naplněná vodou a v jejím dně byla udělaná nepatrná dírka (velikost musíte vyzkoušet). Ještě byla postavena v kbelíku, do kterého pak voda vytékala.

Na druhý konec provázku jsem navázal trs čerstvých kopřiv za stonky, aby listy směřovaly dolů a mírně do stran. Taky bylo potřeba na tento konec provázku přidat malé závažíčko, aby měly sílu prázdnou láhev přes odpor kladek vytáhnout a sami se spustit ke svému cíli – k mému nastavenému přirození.

Takže voda si malinkým proudem odtéká, dolní polovina těla je znehybněná, zbývají ruce. Ty jsem si výše uvedenými proprietami spoutal a pořádně napnul nad hlavou přes prstenové zařízení k zárubni a dílo bylo dokonáno. Zážitky úžasné. Absolutně bezmocný očekávat věci příští. Na ruce odkapává studená voda z kostky ledu a nad přirozením se houpou kopřivy, o kterých nevím, kdy spadnou.

Když se TO stane, pocity se nedají popsat. Čím víc jsem sebou mrskal, tím víc se pálivé lístečky pohybovaly po mém penisu, koulích a přilehlém okolí, a tím větší utrpení mi přinášely. A konec v nedohlednu. Kdy roztaje led a spadne klíček vysvoboditel? Za půl hodiny? Za hodinu?

Pro lepší prožitek je samozřejmě vhodný roubík a zavázané oči, aby nebylo vidět, jak nízko už jsou kopřivy. O to větší překvapení to potom je. A ještě jedna věc: Doporučuji podvázat koule a penis. Při ztopoření se lépe odhalí žalud a kůže na koulích je pěkně napnutá, a kolem nich se odhalí další místa pro řádění pálivých lístků. Přeji hezkou zábavu.


...::: Tip pro Vás: Kožený límec a vodítko :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...