Divine Bitches
TS Pussy Hunters
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kolíčky

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Budete potřebovat dva kolíčky dle vkusu, ja používám žabky na záclony spojené provázkem, dvě závaží, provázky a dvě kladky.

Lehnete si na zem. Prvnim provázek si podvážete koule, provázek povede nahoru skrze kladku a bude zakončen závažím. Na bradavky si připnete kolíčky spojené provázkem, který povede přes druhou kladku a bude opět zakončen závažím. Závaží doporučuji alespoň 500g. Dáte ruce i nohy pod sebe a vypnete tělo do oblouku. Závaží si vytáhnou vaše bradavky a koule samy a již vám jen tak nedovolí se vrátit na zem. Po chvili se vám začne chvět všechno svalstvo a je jen otázka času kdy si strhnete žabičky z bradavek.

Pro umocnění efektu si lze nad sebe ještě zavěsit hořící svíčku a nechat si kapat horký vosk na břicho.


...::: Tip pro Vás: Kovová pouta S&M :::...
Sexshop Sexujte.cz


komentář "kolíčky"

rendy

   (19.12.2008 7:47)
Tento návod na mučení je vcelku dobrý, ale dobré mučení musí co nejvíce bolet, ale nemělo by zranit.
Použití kolíčků na prádlo je nevyhovující, nepůsobí téměř žádnou bolest. 6abky již sice trochu bolí, ale při stržení zraňují a tah za ně je proto omezem. Pro toto mučení je lepší použít samosvorné skřipce, které se tahem svírají a když na jejich čelisti umístíme hroty, tak pomocí takovéhoto nástroje lze vyvynout tah i přes deset kilo. To je potom již velice bolestivé mučení, ale zůstanou po něm pouze otlaky, které brzi zmizí. Hroty musí být tupé, aby se nezaryly do tkáně a mimo to tupé hroty působí mnohem větší bolest než ostré.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...