Foot Worship
Czech Amateurs
Wired Pussy
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Klec

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Vždycky jsem si přál mít doma klec.

Je to velmi užitečné zařízení. Pohled na bezmocnou subinku zamčenou v kleci je docela vzrušující. A také ne vždycky se jí můžete věnovat 24 hodin denně. A říkat jí – když máte něco důležitého na práci – běž si něco číst nebo koukat na televizi, nelze, bylo by to velmi nevýchovné. Tak ji prostě zamknete do klece, chvíli se pokocháte a pak jdete do vedlejší místnosti k počítači nebo do hospody za kamarády. A nemusíte nijak spěchat. Nehrozí zmodrání zápěstí od provazů nebo křeče v lýtkách. Subinka má v kleci relativní pohodlí a docela si to tam může užívat. A laskavý pán má doma jistě nějaký ženský časopis, aby se tam nenudila tolik.

Ale jak si klec opatřit? Nemůžete jen tak vrazit do místního zámečnictví a prohlásit, že chcete klec. Na otázku, zda na papouška řeknete, že na partnerku, a už jste pro celé městečko málem úchyl. Šéf vám s úsměvem udělá kalkulaci, vy zatočíte panenkami nad cifrou s třemi nulami na konci, rychle se odporoučíte a už si do zámečnictví nepřijdete objednat ani rozporku.

Samo domo výroba taky nepřichází v úvahu, i když jste zruční jako já, potřebovali byste profesionálně vybavenou dílnu včetně svářečky a tak. A pravděpodobnost, že byste se připletli k tomu, že nějaký cirkus zrovna ruší zvěřinec, je velmi malá.

Naštěstí je tu ještě internet a Google.

Chvíli jsem brouzdal, a pak jsem pod heslem „přepravní klece“ našel, co jsem hledal. Klec z pozinkovaných prutů rozměrů d/š/v 125/74/82 cm, dno samozřejmě z plného materiálu a dvířka dostatečně velká, aby tam subinka pohodlně zalezla. Takže jediné, co musíte dodat z vlastních zdrojů, je visací zámek. Cena celkem přijatelná kolem 2500 Kč. A má to bytelná kolečka, takže můžete se subinkou drandit po bytě nebo i po zahradě. (Asi se to původně nemyslelo na subinky, ale na domácí mazlíčky velikosti XXL při jejich převozech na výstavy. Výstavy subinek u nás – pokud vím – zatím nikdo nepořádá. Škoda!)

Ještě jedna přednost: je to skládací. Takže před příchodem návštěvy to složíte a tváříte se, že to je anténa na digitální příjem. A kdybyste měl víc subinek, tak je to stohovací, můžete postavit až tři klece na sebe. Výrobce navíc nabízí černý potah na celou klec za 950 Kč. Taky dobrá varianta subinčina pobytu.

Odzkoušel jsem, mohu doporučit. Takže vzhůru na internet k nákupu nového nábytku do vašeho pokojíčku lásky.


...::: Tip pro Vás: Maska na hlavu Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Klec?

Ralf

   (1.6.2010 16:42)
Drátěná je lehká, levná, skládací, prostě praktická, ale my uvažujeme o železné, jakoby středověké. Někde jsme na fotce zahlídli rohovou klec, ta by se třeba jako skládací dala udělat taky, byly by to dvě bočnice a jeden vršek. Jen zatím chybí kovář, k tomu uměleckému v sousedství ale nejdem, v tom se s Kwakinem fakt shodnem :-)
Nevíte o někom, kdo by to uměl udělat?

klec

Janek

   (22.5.2010 10:29)
Máme doma tuto klec:
http://www.baron.cz/pes/dratena-klec-pro-psa-597-k-X00013...

Stačí dva zámky a skutečně se z toho nemáte šanci dostat. Jednou mě tam zamkla partnerka na 24 hodin a měl jsem toho dost...
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...