Hardcore Gangbang
Public Disgrace
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kláda

Autor: Roman

Hodnocení

1234567

Výsledek
Výroba vlastní klády je jednoduchá a myslím, že ji zvládne i zručnější žena. Materiál seženete v každém hobbymarketu. Budete potřebovat prkno o síle asi 20 mm a rozměrech 15x100 cm, dvě prkénka 6x15 cm, a plsť na podlepení otvorů. Z nástrojů stačí obyčejná vrtačka a přímočará elektrická pilka. Nejprve si určete velikost oválných otvorů pro ruce a nohy, nejlépe z tvrdého papíru vystřihněte vzor a upravte ho podle vašich rozměrů zápěstí a nohy nad kotníkem, tak aby byl co nejtěsnější. Ponechte několik milimetrů rezervu pro vylepení plstí a překreslete na prkno. Vzdálenost nohou je asi 70 80, ruce vedle, směrem do středu. Rozmístění otvorů záleží na vaší představě. Příliš roztažené nohy budou ale šikmo k desce a otvory pro ně musí být širší. Uvnitř předkreslených otvorů vyvrtejte díry pro zasunutí pilky a všechny otvory vyřízněte. Potom teprve prořízněte prkno po délce, vlnovka na řezu zabezpečí pozdější těsné a nepohyblivé sesazení obou polovin. Na jednom konci zaoblete vnitřní části obou polovin. Na tomto konci přiložte shora i zdola obě krátká prkénka a provrtejte dva otvory (8 10 mm). Ve spodní části sešroubujte šroubem s matkou a horní zajistěte kolíkem s kroužkem, nebo provázkem, tak aby šel za něj vytáhnout. Věnujte mu pozornost, protože v budoucnu to bude jediná cesta ke svobodě. Otvory pro nohy a ruce vylepte pruhem plsti přesahujícím i přes hrany otvorů. K uzavření klády budete potřebovat stahovací smyčku podle návodu na této stránce.

Vlastní znehybnění:

Předem upozorňuji, že na rozdíl od provazů je téměř nemožné se z klády dostat vlastními silami, pokud by selhal připravený způsob úniku !

Připravte si stahovací smyčku, volný konec provazu upevněte, tak aby bylo možno tahem za něj smyčku utáhnout. Vložte ruku a nohu do pevného konce klády, kládu přivřete, nasaďte dvojitě stočenou stahovací smyčku na rozevřený konec, vložte druhou nohu a ruku do otvorů a tahem, nebo škubnutím smyčku utáhněte. Jste dokonale spoutáni.

K uvolnění z klády můžete použít pouze vytažení kolíku a rozpojení obou dílů, proto si vytažení kolíku za kroužek, nebo provázek (upevněný k nějakému pevnému bodu) důkladně připravte a nacvičte s jednou volnou rukou. Nouzovým způsobem může být sesunutí smyčky z konce klády. Nespoléhejte na použití ruky k přeřezání, nebo jiné činnosti, ruce jsou v takové poloze, že je prakticky nelze použít.

Připravte si určitě záložní vysvobození dopisem partnerovi, nebo podobným nezávislým způsobem !!!

Pokud experimentujete s partnerem, můžete přidat další vylepšení, nahradit kolík šroubem, vyříznout zářezy pro smyčku, které nedovolí její sesunutí a podobně. Tím jste ale vydáni partnerovi na milost, zvlášť pokud se i s kládou otočíte čelem k zemi. Ale to už je vaše fantazie. Napište, jaký byl zážitek s kládou.


...::: Tip pro Vás: Mystim vaginální kuličky Jane Untamed :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...