Divine Bitches
Czech Harem
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Japonská bondáž

Autor: přeložil: Jirka

Hodnocení

1234567

originál (včetně obrázků): http://www.roadrunner.demon.nl/roper/english/e_japbon.htm

Tipy a triky: Japonská bondage

Základ: Japonská bondage: zdá se velice obtížnou, pokud se na ni díváte poprvé. "Všechny ty složitý uzly a způsoby vedení provazu...to by bylo pro mě příliš obtížné", pravděpodobně řekneš...no dobrá, avšak mám za to, že Japonskou bondage je možné se naučit.

Tato forma bondage přichází z orientálních dávnověků, kde to bylo původem vyvinuto jako technika pro mučení. Klíčem je, jako ostatně u všech ostatních forem, čas a opakování. Tato bondage je více než by se mohlo zdát; to je kombinace obvyklých bondage-efektů jako síla a bezmocnost, estetiky, krásy a velmi intenzivní erotické masáže (tlakem provazů a uzlů) což je velmi podobné akupresurní technice a Japonské masáži (shiatsu). Klíčovým slovem pro Japonskou bondage, právě jako pro mnoho jiných stránek BDSM, je podrobení.

Lano Nejlepší je používat hebkou šňůru, asi 10mm až 12mm (polovina palce - pro amerikomaniaky :) ). V dřívějších dobách, Japonci užívali většinou drsné druhy lana, ale také si musíš vzpomenou na jejich cíle :-). Japonská bondage je budována v různých vrstvách, protože pak je druh a síla tlaku řiditelná. Proto je nejlepší užívat spíše krátké kusy lana, protože tak můžete vyladit vaši bondage. Pokud bude váš sub v otroctví několik hodin, kousky provazy se na jistých místech pravděpodobně uvolní a vy pak nemusíte rozvazovat všechno, ale jen malé kousky.

Tipy pro bezpečnost Předtím než začnete, je pár věcí, které jsou důležitý. Především: Lano je levná záležitost. Pokud ho potřebuješ náhle velice rychle uvolnit porovnej hodnotu provazu a hodnotu suba. Myslím, že odpověď již víš...tak vezmi nůžky a rozstřihni provaz! Také si dej pozor, pokud obtáčíš lano kolem hrudníku; účinek tlaku se zvětšuje, pokud se nabere dech. Co je pouze pevné při několika smyčkách, může se stát až příliš těsné ve většího počtu obtočení.

Popíši nyní několik základních typů bondage. Můžete s nimi dělat pokusy a také je můžete porovnávat či slučovat s jinými druhy bondage, jako třeba západní-styl...

Shinju (perly) Začnete s obtočením prvního kousku lana kolem trupu vašeho subíka. a to právě pod ňadry (provazy by se jich měly dotknout a budou je později podpírat). Nedělejte to příliš ztuha, ale přesvědčte se každé obtočení je těsné a stejné jako každé následující. Svažte oba konce dohromady na zádech: uzel by měl být opravdu vedle (ne NA) páteři. Další krok je upevnění dalšího kousku lana stejným způsobem nad ňadry.

Vezměte teď váš poslední kus provazu, přehněte na půl a podstrčte pod spodní smyčku tak, aby polovina provazu byla pod smyčkou, zkřižte ho jednou nebo dvakrát a udělejte hezké "V" vedoucí konce provazu dozadu přes ramena. Tahejte tak dlouho, až spodní smyčka poněkud zvedne ňadra, pak svažte oba konce na spodní smyčku. Znovu se přesvědčte, že váš uzel je vedle páteře.

Erotický tlak vychází z provazového kroužku pod ňadry a rameny a z uzlu masírujícího hřbet právě v citlivém bodě pod bedry. Ňadra a bradavky se začnou zvolna cítit lehce stlačeny a budou stále více a více citlivé, dokonce i z oblečení.

Sukaranbo (Třešně) Budete znovu potřebovat tři kusy provazu. Vezměte první kousek, přehněteho a obtočte kolem pasu (opět ne příliš těsně), veďte oba konce pečlivé skrz rozkrok (mezi stydké pysky a přes klitoris) a zavážte je dohromady vzadu, vedle páteře. Můžete také rafinovaně přidat vytvoření uzlu či uzlů na provazech vedených rozkrokem, a to tak, aby se přesně dotýkal klitorisu, řitního otvoru nebo obou míst.

Veďte další provaz kolem vrchní části stehna, právě pod zadkem. Svažte oba konce dohromady na vnější straně stehna, tak aby se dotýkaly zadku na vnější konci. Nechte jeden konec asi 30 cm (13 palců) dlouhý. Tento konec pak přetáhněte přes zadek, nahněte trochu a přivažte na smyčku kolem pasu, přesně uprostřed (opět vedle páteře). Upevněte druhé lano kolem druhé nohy přesně stejným způsobem. (Oba konce křižují zadek, každý s uzlem na konci, což vytváří tvar "cherry.") Nehledě na přímé dráždění clitoris a/nebo řitě, hodně vzrušení pochází z "cherry" a z masáže vnitřní části stehna a hranice mezi zadkem a nohou (ti, kteří praktikují výprask vědí, že toto je nejcitlivější bod na zadku).

Zde máte vaše Japonské bondage prádélko, udělané na míru a také plně nastavitelné. Toto je velmi dobrý start pro vaši bondage hru (není to drsný způsob, a může být velmi žádaný od nováčka subíka) a může v tom zůstat několik hodin. Nedivte se, pokud bude váš sub VELMI zklamaný, když bude muset tyto provazi odložit.

Postroje Můžete mít kožený postroj na tělo ale možná, že byste si mohly také dělat jeden z lana. Jako u každého jiného typu Japonslé bondage je zde hlavní trik kombinace "klasických" bondage rysů a erotiké stimulace. Přesvědčete se o tom, že postroj, který hodláte udělat a použít pro zavěšení, je pro to vhodný. Ostatní postroje pro zavěšení NEPOUŽÍVEJTE. Zde je jeden pro vaše potěšení:

Karada (tělo) Toto je postroj, který není vhodný pro zavěšení, založený na rysech Shinju a Sakuranbo, avšak je v něm něco navíc. Je určen k dráždění celého těla, a také je celkem pěkný na pohled. Jestliže jsi exhibicionista možná, že bys mohl překvapit nějaké své přátele na společnosti, ale také je možno nosit tento postroj pod obyčejnými šaty.

Vezmi asi 11m (12 yardů) provazu, přehni ho a polož kolem krku tvého sub. Svaž konce před tělem; uzel musí být právě nad ňadry. Uělej další uzel právě pod ňadry, jeden na pupíku a jeden mezi pupíkem a pohlavím. Chceš-li dodatečné dráždění, můžeš přidat jeden uzel přesně na clitoris a jeden na řit. Veď oba konce mezi nohama a prostrč vzadu krční smyčkou. Teď odděl oba konce a jdi s nimi dopředu před tělo, právě nad ňadry a prostrč je okem přední části provazu. Pak se s nimi vrať a udělej uzel na zádech, vedle páteře. Vezmi oba konce a jdi s nimi opět dopředu, právě pod ňadry, a prostrč je opět dalším okem. Pokračuj vytvořením uzlu na zádech a opakuj to až do konce provazu. Ustup dozadu a vychutnávej tvého suba a tvůj výtvor :-)

Rada pro postroje: Nedělejte je příliš těsné, jinak váš sub bude mít dechové problémy a hrozí mdloba!

Po tomto můžete pokračovat ve vázání jejich rukou, paží, noh a chodidel k postroji. Je to velice kezké zabalení, protože ona bude cítit všechny pohyby svého těla :-)

Minimální bondage Jeden z Japonských bondage triků, který je velmi zřídka ukazován, je minimální bondage. Trik spočívá v tom, svázat osobu minimálním množstvím provazu maximálně efektivní cestou. Možno použít tenké provazi, jak je libo. Je možno to vytvořit velmi bezpečně, avšak Dom by měl zintenzivnit kontrolu nad provazy, neboť riziko zaškrcení tepen a žil je nepatrně vyšší. Hlavní efekt minimální bondage je její frustrující efekt. Ačkoliv je použito malého počtu provazů, efekt je pustošivý; je nemožné se z toho dostat, a ve většině případů se skutečně zraníte, pokud bojujete, takže sub je nucen zůstat v tom. Nějaké příklady:

Pokud normálně svazujete vašemu subovy zápěstí na zádech, zkuste jí svázat pouze její palce. Pokud svazujete ruce a nohy, změnte to na svázání prstů na nohou a rukou. Můžeš také svázat všechy prsty na obouch rukou dohromady nebo svázat palce rukou s prsty na nohou, chceš-li ji přinutit klečet (nebo roztáhnout její nohy, pokud leží na svých zádech.

Pěkné je svázat její bradavky dohromady (maximálně pro asi 15-20 minut). Nebo svázat palce a bradavky, nebo další je přivázat její palce k jejím vlasům.

Zkušení mistři Japonské bondage někdy dokonce sváží jazyk suba a pak k svázanému jazyku přiváží něco jiného (což je velice ponižující a velmi tvrdé).

Povinnost stát zády ke kůlu či stromu se vzadu svázanými pouze palci je mnohem těžší, neboť subovy chybí podpora provazů, které jsou obyčejně používány. Její přivázání ke stromu (břicho proti stromu) je takto dokonce ještě horší, protože aby udržela rovnováhu je nucena do takového druhu objetí stromu, ke kterému je přivázána, jako kdyby to byl její milenec.

Svázání všech prstů na nohou dohromady nutí sub roztáhnout nohy tak široce, jak jen může a to v jakékoliv pozici, a tak je možné ji udělat "přístupnou" po celý čas. Nemůže už dále chodit a dokonce plazení je velmi obtížné. Tak v podstatě díky několika malinkým šňůrkám se nemůže postavit a někam jít.

Mohl bys také svázat prsty každé jednotlivé nohy dohromady, nasadit jí boty a vzít na procházku (svázané prsty mají dramatický účinek na její smysl pro rovnováhu).

Svázat prsty jednotlivých rukou dohromady znamená mnohem těžší provádění domácích povinností a -dokonce hodně veselé zábavy - nechat ji takto se najíst.

Jestliže hledáte "různé" svorky na bradavky, zkuste tento. Vsuňte bradavku mezi dva kousky rozštípnutých dřívek a svažte tato dřívka dohromady na obou koncích (v případě nouze můžete použít i gumičku, protože je to mnohem snažší).

Nesymetrická bondage Jiná z více jemných technik Japonské bondage je užívat nesimetrickou bondage. Budete žasnout, co to provede s vašim subem. Velmi dramaticky vzroste efekt bondage. Základní myšlenka nesymetrické bondage je ta, že mysl a tělo má mnohem více problémů se přizpůsobit něčemu nesymetrickému. Protože vaše tělo je souměrná entita, být svázáno v souměrném způsobu je "přirozené." Mysl i tělo očekává že obě ruce, či dvě nohy dělají tu samou věc. Jinak řečeno, při chůzi máte jednu nohe před svím tělem a druhou za ním. Mnoho pohybů, a zvláště pro ruce a nohy (ale to samé platí i pro oči a uši), je typu "já a můj stín." Použitím asymetrické techniky bude lámat tento pravidelný postup a nutit sub, z několika důvodů, soustředit se na bondage, a tím vytvořit mnohem hlubší dopad svázání.

Například: jestliže svážete pravé zápěstí svého suba k její levé noze a naopak, její mysl bude klamána a ona ztratí automatickou kontrolu nad levou a pravou koordinací. Jestliže ona bude chtít pohnout svojí pravou nohou, ona je nucena soustředit se na otázku, kterou noha je vlastně pravá. (Ani nebudete muset jí zavázat oči, je to dostatečně obtížné, tak jak to je.) Pokud bude takoto svázána, bude schopna se pouze plazit. Uvidíte, že toto plazení je velmi obtížné a ona bude pravděpodobně klopýtat o vlastní nohy.

Jiný příklad: uvázat nějaký provaz kolem jejího pasu a přivázat druhý konec k jednomu z jejích chodidel takovým způsobem, že bude ještě schopna tu nohu natáhnout, ale ne úplně. Právě pocit, že je schopna plně natáhnout jednu nohu, ale druhou ne, ji bude frustrovat (zvláště při dlouhém běhu). Neřku-li to, že její pokusy vyzkoušet si chůzi provede k jakémusi půvabnému stylu pohybu.

Vzor číslo tři je obměna na roztažený orel. Jednoduše ji uvaž k posteli do pozice roztaženého orla, jako to pravidelně děláte. Jediný rozdíl je v tom, že namísto uvázání obou nohou k posteli, musíte jednu nohu ohnout a přivázat ohnutou. Ona bude nyní schopna pohnout touto ohnutou nohouv - a do jisté míry i celým tělem - ale není volná a je stále neschopná dát nohy k sobě, i kdyby ona mohla "pohnout" nohou. Jestliže teď přivážete jednu z rukou na jejich zádech a druhou nad její hlavou (což je také ponižující postavení) ona bude cítit mnohem více omezena, než kdyby měla obě ruce svázané na zádech.

Pokud ji přinutíme stát na jedné noze (tím, že zvedneme jednu nohu nahoru), budeme působit nejen na vnímání její rovnováhy, ale také ji uděláme velmi nejistou, protože bude mít jednu nohu, která se bude zdát, že nemá žádnou fukci.

Asimetrická bondage (jednou i vy se jí dostanete na kloub) bude pravděpodobně žádat vaši tvořivost. Avšak zpřístupní hodně nových možností a jemných způsobů jak dráždit a mučit v duševní a fyzikální rovině zároveň.


...::: Tip pro Vás: Kožené pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...