Divine Bitches
Czech Twins
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Hra pro dva

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Tento návod ja pro pár. tedy pro muže a ženu. Potřebovat na to celkem nic nebudem, jenom provazy, palcové nebo bezprstové rukavice a pouta. Ty se dají nahradit provazem.

Vlastní návod je takový: Oba se svléknou do naha a domluví se, který bude provádět svazování. Ten z páru, který nebude nic vázat si kolem pasu uváže provaz, nebo pásek se zámečkem. Vázací osoba si uváže kolem pasu také provaz, ale tak, aby od uzle šlo ještě asi dva metry provazu. Je důležité, aby parter měl na rukou nějaké palcové nebo bezprstové rukavice, aby se nedaly razvázat uzle. Takže muž strčí penis ženě do pochvy. Pak si nevázací osoba natáhne rukavice a vázací osoba jí sváže ruce. Po tom nevázací osoba dá ruce kolem pasu partnerovi. a ten protáhne rozkrokem provaz sobě a partnerovi zároveň. Pak konec uváže partnerovi za provaz kolem pasu. Měl by být utažený na tolik, aby se mírně zařezával. Pak si vezme palčáky a nasadí pouta.

Únikový postup: Před tím než se svážem, dáme klíče od pout do jiného pokoje na stejném patře. Mohou to dělat i lesbičky se speciálním robertkem, ale nebude to ono.

Vylepšení: Žena si může na bradavky navázat provaz a protáhnout ho partnerovi za zády, případně to mohou udělat oba. A taky si do zaderčku mohou zavést tampon, nebo kuličky, které se navážou na provaz vedoucí rozkrokem.

Přeji příjemné soukání!


...::: Tip pro Vás: Přísavka na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...