Public Disgrace
Men On Edge
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dvoj vázání

Autor: svobodný Pán ze Štíru

Hodnocení

1234567

Takzvané dvojvázání aneb jak svázat dvě subinky najednou. Co potřebujeme. Jednak dvě subinky, pak dva Pány, velké nejlépe trojnásobné množství provazů, dlouhý řetěz a pak neskonalou péči o subinku/y a trpělivost.

Takže Pánové vezmete subinky a začnete je svazovat. Vlastní vázání subinky nechám na vás, ale musím říci, že aspoň jedna ze subinek by neměla mít svázané ruce. Obě by neměly mýt svázány nohy a pak vlastní a ta bomba je ve vlastním svázání obou subinek. Doporučuji Nějakou tu provázkovou podprsenku a kalhotky. Jedna (teď prozradím jedno ta klečící by měla mýt provázkovou podprsenku dělanou stylem 4 prameny provazů pod prsama a 4 prameny provazů nad prsami. Prsa se stahují na bocích a vprostřed. Boční stah se využije na první společný úvaz, ale o tom později).

Když Pánové navážete trochu svoje subinky, tak pak se musíte domluvit kdo povede dál vázání a kdo bude jen asistovat. Tak a teď k tomu dvojvázání.

Jedna subinka si klekne pod řetěz (nejlépe spuštěný ze stropu.) Navíc je to vedoucí subinka dvojvázání, neboť bude držet druhou subinku na sobě tudíž by měly být moudrá a klidnější. Klečící subince přivážeme natažené ruce k řetězu a necháme zde kus asi tak 4 m. volného provazu. Druhou subinku postavíme zády ke klečící subince a pomocí provazů, která má klečící subinka na prsní podprsence na boku přivážeme stojící subinku v pase. V kotnících klečící subinky uděláme oko a přivážeme kotníky stojící subinky a současně stáhneme nohy klečící subinky, tak aby svírala boky chodidel stojící subinky. Volný konec provazu zbylý z rukou klečící subinky se uváže na obojek nebo okolo krku stojící subinky a pokračuje se na prsní podprsenku. Kde se provaz ukončuje. (Pokud stojící subinka nemá svázané ruce za zády tak se její ruce uchytávají na obojku klečící subinky z boku.)

Hlavní vázání jde přes trup klečící subinky a nohy stojící subinky kde se několikrát omotává pod prsy klečící subinky a stehna, kolena a lýtka stojící subinky. Vlastní vázání se provádí tak, že jednou se omotá trup klečící subinky a pak se pokračuje jednou okolo obou subinek a pak zase jen okolo nohou stojící subinky. Takto se pokračuje asi 5x 6x. Od provazové podprsenky se dá ještě navázat a spojit klečící subinka přes obojek.

Pokud máte takto svázáno je možné subinky týrat podle libosti je však potřeba aby Pán hrající si s klečící subinkou sledoval postavení svázaného páru. Je možné ještě použít svoje speciální vázání a nebo je možné ještě udělat dlouhý spojený diamant, tedy na obojek stojící subinky dělat uzlíky tak dlouho až skončíme na obojku klečící subinky. Pak na první oko přivázat provaz 2x a začít diamantem stahovat subinky k sobě.Tam kde jdou diamanty proti sobě tak se protahují přes tyto oka co má klečící subinka na trupu. A tam kde zas je delší klečící subinka, tak se roztahování provádí přes nohy stojící otrokyně.

Tak si to z tohodle zmatku ujasněte, opravdu tohle posílám Medvědovi a jak to zpracuje tak to bude na klubové stránce i s kresbami nebo innatura. Ale to si počkáte. Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelné a že se nebudete stydět takto na nějaké párty toto provést. Tak pěkně važte a mějte se a zase někdy u kurzíku vázání Vás uvítá


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


subinka

marek richter

   (19.5.2019 15:17)
pes
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...