Whipped Ass
The Training Of O
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Drobné zlomyslnosti

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Spoutejte subince ruce pouty za zády, spoutejte jí nohy řetězem a od obojku ji řetězem připoutejte k pevnému bodu. Pak jí všechny klíče pověste na řetízek na krk. Z povzdálí můžete sledovat její marnou snahu se k těm klíčům nějak dostat.

Spoutejte subince ruce a nohy do kozelce. Roubík je bonus. Pak všechny klíče od jejích pout umístěte na podlahu na druhý konec místnosti tak, aby je viděla. Pak jí zavažte oči. A můžete sledovat, jak se svázaná subinka píďalkovitými pohyby vydá klíče hledat. Několikrát si asi splete směr, ale asi po hodině klíče najde. Další hodinu můžete sledovat její marný boj se zámky. Ty klíče, které jste před ní položili na podlahu, vůbec nepasují k jejím zámkům.

Spoutejte subince stehna a lýtka řemeny a pak jí spoutejte ruce za zády. Krátký řetěz od obojku ke zdi zajistí, že v této klečící poloze zůstane vzpřímená. Asi 30 cm před její obličej umístěte klíče od jejích pout na niti, která vede přes oko na stropě a oko na stěně za jejími zády zpět k jejímu obojku. Když se ústy zmocní klíčů a překousne niť, má cestu k osvobození. Jenže když se přiblíží hlavou ke klíčům, ty se zvednou do výše. Určitě bude pokus ještě několikrát marně opakovat.


...::: Tip pro Vás: Dlouhá plácačka Slender Impulse :::...
Sexshop Sexujte.cz


:)

amateur

   (30.3.2011 13:48)
To se mi líbí, takové celkem bezpracné fórky :)
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...