TS Seduction
Czech Fantasy
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Cesta pokojem

Autor: LenkaBD

Hodnocení

1234567

Konečně první vlastní návod - sice jednoduchý, ale užila jsem si ho.

Systém je jednoduchý, s nějakou tou obdobou určitě jde použít i pro pány.

Co budete potřebovat:

  • lodičky
  • provazy
  • stahovací zařízení
  • pouta
  • roubík
  • venušiny kuličky či jinou vhodnou hračku
  • svorky se závažíčkem
  • korzet?

Ano - vhodné jsou všechny hračky, které mám ráda.

Věc první - korzet. Pokud ho máte tak je to jenom ku prospěchu věci - stáhněte se do něj, ale tak ať jste schopni se hýbat a neomdlít.

Věc druhá - lodičky. Samozřejmě punčochy jsou vítány, ale nutné nejsou.

Věc třetí - podvázat ňadra. S citem, nemusí hned upadnout, ale zase z nich ty provazy nesmí spadnout.

Věc čtvrtá - hračky do jeskyňky. Ty nejsou úplně nutné, ale celé to mohou výrazně zpříjemnit.

Věc pátá - roubík. Ideálně na zámeček, ale je to úplně jedno. Která z vás se chce nalíčit tak má poslední šanci - přeci nechceme aby nás náš miláček našel neupravenou :-)

Věc šestá - připravit únikovou cestu. Ano, ideálně celá nastrojená, aby si člověk užil už tu přípravu. Použijeme klíček od pout v ledu, zavěsit ho pod strop (v jiném pokoji na stejném patře) není vůbec špatný nápad.

Věc sedmá - svázat se. Na bradavky přivázat tenký provázek - každý konec na jednu. Délka provázku maximálně půl metru. Do jeho středu navážeme dva silnější, které musí být tak dlouhé, aby prošly rozkrokem skoro až ke krku na druhé straně. Na jejich konci máte připravenou stahovací zařízení, jehož druhý konec (ten který se stahuje) vede k poutům na ruce. Na bradavky můžeme ještě navěšit závažíčka, ale raději je navěšíme na pysky k jeskyňce. Provazy protáhneme pod podpatky lodiček a nasadíme pouta na ruce. Provaz od ňader tedy vede pod lodičkami k rukám, které máme svázány za zády. Nyní s citem dotáhneme stahovací zařízení a můžeme se vydat na cestu ke klíčům. Při každém trochu delším kroku natáhne provaz bradavky a samozřejmě hračky celou záležitost náležitě zpříjemní :-)

Užijte si cestu.


...::: Tip pro Vás: Černé bondage lano (10 m) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...