Everything Butt
Czech Amateurs
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Balík, aneb svázání na cestu

Autor: Pán ze Štíru

Hodnocení

1234567

Pokud máme dostatek času a chceme našeho partnera potěšit pěknou cestou tak doporučuji tento způsob svázání. Předem jedno - jedná se o svazování (bondage) částečné, především pro svázání pro zavěšení a lze jej použít, jak na jednu končetinu, tak i na obě současně.

Co potřebujeme:

  1. 2x nebo 4x kurty šíře 2,5 cm nebo silnější (lze použít provaz, ale zde doporučuji provaz bez jádra, a silnější provaz bez jádra se totiž sám od sebe zploští). Poměrně dlouhé asi tak přes 2 m.
  2. provazy a to 2x nebo 4x kratší, asi 1,5 metru a pak 2x nebo 4x delší, aby bylo možno na ně možné zavěsit. Měly by unést cca váhu partnera.
  3. háky, skoby nebo konstrukci za kterou zavěsíme.

Popis bude na spojené končetiny pokud bychom vázali na jednu končetinu nebudou se používat průvlaky. Popis bude jen na nohy, ruce jsou stejné.

Kurt přeložíme napůl a obtočíme kolem končetiny nejlépe u nártu. Přes oko které vzniklo při přeložení kurtu se vrátíme a uděláme uzel. Současně zde uděláme jedno očko a to jako bychom dělali mašličku. Kde vyvedeme kurt okem záleží na tom jak chceme partnera zavěsit zda zády nebo břichem dolů. Návod je dělán na polohu břichem dolů, tedy uzel je vyveden nad patami.

Kurt poté vedeme nahoru po lýtku asi tak o 5-6 cm a obtočíme kutr okolo obou lýtek a vytáhneme jej pod kurtem aby se udělalo očko. Současně protáhneme kurt mezi lýtky abychom spojily zadní a přední část a utáhneme, zde uděláme jen pomocný uzel tedy jen omotáme a pokračujeme zase po lýtku nahoru o dalších 5-6 cm a obdobně provedeme omotání lýtek.

Když se protáhneme kurt pod nosným kurtem uděláme zase půl mašličku očko a takto tento steh opakujeme až se dostaneme ke kolenům, kdy na jednom průvlaku očko neděláme. U kolena se zastavíme a zakončíme pomocí uzle a očka.

Když jsme dokončili svázání končetin tak vytvoříme ucho na závěs. Provaz přeložíme na půl a na konci uděláme uzel, aby vzniklo očko. Je to důležité neboť za toto očko potom přivážeme provaz, kterým pak partnera pověsíme. Udělejte si ho větší neboť sem ještě přijde uzel z konců provazů, které nyní postupně protahujete očky na kurtech, které jste měli udělat a vždy provaz očkem protáhneme 2x. Je možné, aby pokud protáhneme provaz očkem jste ještě zaběhli s ním do oka, které jsme udělali jako první v půli provazu jako přípravné závěsné oko, ale je pravdou, že v tomto oku vznikne hrča, ale současně tah v závěsu je pak více rozložen.

Závisí na každém z vás jak toto uchu na závěs zpracujete. Konec provazu z každé strany ale musíte zakončit na závěsném oku. Pak už zbývá jen do oka vložit nový provaz, doporučuji opět přeložený a udělat v oku oko.

A pak už jen oba konce dát do háků, ok či na konstrukci a prudce zatáhnout. Hezký let.

Pardon. Pokud to uděláte jen s nohami, tak si Váš partner rozbije čumáček.

Bezpečnostní rada, nejdřív uchytíme ruce buď v této vazbě nebo jen pomocí pout a nebo jej uchytíme za trup na nějaký hák. To nechám na vás.


...::: Tip pro Vás: Rianne S - Souprava Trilogy Ana II :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...