Public Disgrace
Czech Spy
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Automučení muže

Autor: rendyxp

Hodnocení

1234567

Popis mučícího strojku: Na desce o rozměrech zásuvky stolu je instalován el. motorek s převodovkou a navijákem (motor s převodovkou je výrobek fi komexterm Praha) a soustava kladek. motouz z navijáku je veden přes tuto soustavu a je zakončen závažím, jehož váha určije tah za bradavky a genitálie. Přes soustavu kladek jsou zavěšeny samosvorné svorky (jsou vyrobeny z lakýrnických kovových svorek mezi jejich rukojeti je instalován pákový mechanizmus, který zajistí posílení tlaku mezi čelistmi při započetí natahování. čelisti jsou vyrobeny z kovových obdélníčků v nich jsou zašroubovány šroubky tzv. červíci hroty do pracovní plochy. ) a naproti háček pro zavěšení úvazku genitálií. Celý proces mučení je automatický. Na maximálním zdvihu závaží je koncový spínač a ovládání je pomocí reléové automatiky v následující funkci: Po stisknutí startovacího tlačítka se rozeběhne motorek a začne navíjet motouz tím také se začnou napínat mučená místa. Největší tah na mučená místa a tím také největší bolest nastane po vyzvednutí závaží. Když závaží je vytaženo až na konc. spinač dojde k zastavení navíjení a závaží zůstává v této poloze a rozběhne se časové relé jehož nastavení udává dobu mučení. Po průchodu nastaveného času se motorek zreverzuje a závaží se spouští a mučení skončí po dosednutí závaží na podlahu a uvolnění závěsů svorek. Motorek je dosti silný, je schopen zvednout až deset kilo. Při rozšíření o více závěsů je možné tímto přístrojem mučit i více lidí najednou a stejnou silou.

Popis mučení: Genitálie si svážu do klubíčka a velmi pevně. Nejlépe gumovou hadičkou, kterou při svazování hodně napínám. Do tohoto úvazku zavážu také poutko pro zavěšení na háček strojku. Na prsní bradavky nasadím víše popsané svorky. Nic nebrání tomu nasadit na zbytek těla nějaká mučidla. Potom si lehnu pod strojek, který zasunu místo zásuvky do stolu. Poutko úvazku genitálu zavěsím na háček a kladky na svorkách na motouzy a spustím strojek a ostatní jíž probíhá samo. Při použití malé zátěže je bolest menší a stupňuje se se zvětšením zátěže. Když si chci pořádně užít tak používám čtyři kilová závaží, která se zvedají postupně, takže je bolest krásně odstupňovaná. Vzhledem k převodu kladkostroje je při těchto čtyřech kilech zátěže tah na svorky o¨sm kilo a tlak mezi čelistmi asi šedesát kilo a tah za genitál také osm kilo. Vzhledem k otáčkám motorku je čas potřebný k úplnému vyzdvižení závaží asi deset minut a to samé na spoštění. Takže i bez časového relé je čas tohotomučení asi dvacet minut při velmi silné bolesti. Při těchto zátěžích si užijete bolesti do sytosti ř Jelikož nemám vždy po ruce někoho, kdo by mne mučil vyrobil jsem si na to strojek. Jedná se kladkostroj s navijákem s el pohonem.

automucenimuze

Podrobnosti: [email protected]


...::: Tip pro Vás: Wartenbergovo kolečko Mystim Extra Spiny Spencer :::...
Sexshop Sexujte.cz


automučení muže

landa

   (30.8.2011 22:31)
Rendy vymyslel výbornou věc. Podle tohoto popisu jsem si tento strojek zhotovil a rozšířil o další mučící místo. Takže se nyní s ním mučím i se svou partnerkou. Je to nádherné mučení doprovázené velice silnou bolestí, ale je to krásné.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...